| cosmii10 a întrebat:

Vă rog sa îmi răspundeţi la această întrebare! Cine ştie cel mai ieftin telefon cu Android? Mulţumesc foarte mult dacă mi-aţi zice. Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Http://www.emag.ro/......priceasc/c Uite aici cateva telefoane ieftine. Allview incepe sa se faca din ce in ce mai remarcat... :D

2 răspunsuri:
| DeeaDyaDeea a răspuns:

Buna Cosmi!
Cel mai ieftin telefon cu android, eu as zice Samsung Galaxy Mini l-am vazut in jur de 500 RON.
Nu stiu acum poate so fi scumpit, eu ti-am zis pe care l-am stiut big grin!
Bafta! happy