| BennetKirra1990 a întrebat:

Bună membrii TPU! Rog pe cine vede această întrebare și știe răspunsul să răspundă (voi da fundă). Care este cel mai retras loc din orașul Philadelphia? ( gen o localitate ce are o pădure mare, dacă există) Dacă mai știți în plus, aș dori să se precizeze și cel mai apropiat bar de această zonă (și clima)
Vă mulțumesc mult!

1 răspuns:
| farapoveste a răspuns:

Belmont Mansion

Construit în secolul al 18th devreme, Belmont Mansion servește acum ca un muzeu subteran de cale ferată. Aflați mai multe despre secolul 19th dintr-un loc care a trăit prin ea totul. Deschis de marți până vineri și la sfârșit de săptămână cu programare. $ 5 admitere pentru studenti cu ID-ul.
Academia de Științe Naturale
Dispunând de dinozauri, fosile, fluturi, și diorame de dimensiuni mari, acest muzeu de științe naturale ar trebui să fie în partea de sus a listei de destinații Philly. Deschis zile 7 pe săptămână. bilete de $ 14.95 pentru studenti cu ID-ul.
Stiu nu este localitate sau ce ai vrut tu, dar ti-am dat ce-am crezut, adica ce stiu eu...