| amuitat a întrebat:

vreau sa cumpar bitdender o luna din google play cu abonamentul, am completat formularul dar cand dau sa cumpar imi zice ca nu am destul credit
Cum pot cumpara ca bani sa intre la cost suplimentar si sa ii platesc la urmatoarea factura?
PS: cartela cu abonament trebuie sa fie pe tel cu care cumpar? cand bagam nu mai aparea acea optiune la metode de plata
2: daca am ales metodade plata Orange cum o scot?

2 răspunsuri:
| NicolasAlx a răspuns:

Mis e pare ca merge doar cu cardul.

| amuitat explică:

Cei de la Orange o bagat si pe abonament si mi se pare ca poti si daca ai euro pe cartela