| iulain13 a întrebat:

vreau sa cumpar tableta E-Boda Supreme IPS Dual Core X200. Si vreau sa aflu daca merg pe ea jocuri ca: real racing 3, gta-urile, asphalt 7, nova3? Are procesor dual core 1.5 Ghz, GPU: 400 Mali quad core, 9"7 inch, rezolutie 1024-754, rami 1 GB, android 4.0. Daca merg in general jocurile bunewinking.

3 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Eu zic ca Evolio quadra e mai buna dar si E-boda e buna

| Habsen a răspuns:

Eu ti-as sugera sati cumperi tableta Asus google Nexus 7 deoarece eu o am de cateva luni si merge perfect...mi-am instalat peste 50 de jocuri si niciunul nu merge sacadat..si da pe Nexus 7 merg tote jocurile mentionate de tine mai sus...deci eu iti propun Nexus 7, daca preferi E-Boda e alegerea ta:fiecare cu preferintele lui.per ca te-am ajutat

| iulain13 explică (pentru Habsen):

Poi... eu nu o cumpar noua ci de pe eMAG resigilata si costa 550 lei.Si la cele mentionate de voi, nu sunt asa de ieftine resigilate...