| iulain13 a întrebat:

am tableta vonino spirit s, procesor dual core 1.6 ghz, chipset video quad core 400 mali, 16 gb flash, android 4.2, 10 inch. De ce la jocurile modern combat 4, n.o.v.a 3, asphalt 8, descarcate gratis de pe siteuri piratate, intru in ele sta putin si. Imi iese brusc cansi cum nu s-ar fi intamplat nimic, fara sa imi scrie creva, cu exceptia asphaltului 8 care intru si ma joc prima data apoi cand ies si intru iar face la fel ca celelalte. Tin sa mentionez ca imi merge pe tableta need for speed most wanted, fifa 14, real racing 3, gta vice city, cu grafica destul de buna, fara lag. Este vina tabletei?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

E din cauza la jocuri, asa imi fac si mie alea piratate, sunt unele care merg, altele care nu merg.

2 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

De unde ai luat jocurile? de pe siteul pe care tilam zis eu la o intrebare asemănătoare. tableta ta nu poate duce jocurile Alea.sunt prea puternice jocurile alea.