| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon nou, banii nu sunt o problema, dar nu pot sa ma hotarasc intre iphone 5 si Samsung galaxy s3, pe net vad mereu ca aceste telefoane sunt comparate,dati-mi niste sugestii, care este mai bun, imi place si iphone 5 si Samsung galaxy s3 dar nu pot sa le cumpar pe amandoua, pentru ca nu am ce face cu 2 telefoane, deci pe care ar trebui sa-l cumpar?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

IPhone 5.

| Emilian_Chmilewski_1998 a răspuns:

Iphone 5 nu se compara cu Samsung galaxy s3, iphonu-l nu are sistem android are sistemul de operare iOS6 si e mai bun parerea mea decat s3 dar faci cum vrei e decizia ta

| K0sti a răspuns:

Daca nu vrei sa te chinui cu instalat de programe, pus muzica si alte chestii, plus un sistem de operare mult mai versatil, mergi pe Andriod. Adica Samsung.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy S3, deoarece este cel mai performant ( dpdv tehnic ).

Pentru specificaţiile tehnice şi comparaţie vezi linkul :
http://smartphones.venturebeat.com/......e-iPhone-5

| smartfile a răspuns:

Iphone5 are sistemul de operare iOS 6 care e foarte rapid si stabil.la galaxy s3 este android care are foarte multe blaguri care apar dupa o luna de utilizare.camera la iphone5 e foarte buna:8mgp HDR vidio full hd.la s3 e buna Dar mai slabuta... iphonul5 e Mai rezistent, Mai frumos si cu stil.

| maryusmono a răspuns:

Buna Andreea,

Haide sa iti spun, ideea este ca atat I phone 5 cat si Galaxy S3 sunt niste telefoane exceptionale. Nu exista grad de comparatie intre ele, ambele fiind la fel de bune; fiecare dintre ele se adreseaza unui anumit tip de oameni.

Personal, as alege S3-ul pentru ca este mult mai ieftin si am avut ocazia sa il testez (vine cu foarte multe functii). Uite eu iti recomand sa arunci o privire pe site-ul pe care ti-l recomand. Acolo vei gasi telefoanele la un pret mic, si poti vedea si parerea celor care au cumparat.
http://bit.ly/SOjz99

Sa ai o seara placuta!