| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon nou, banii nu sunt o problema, dar nu pot sa ma hotarasc intre iphone 5 si Samsung galaxy s3, pe net vad mereu ca aceste telefoane sunt comparate,dati-mi niste sugestii, care este mai bun, imi place si iphone 5 si Samsung galaxy s3 dar nu pot sa le cumpar pe amandoua, pentru ca nu am ce face cu 2 telefoane, deci pe care ar trebui sa-l cumpar?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

IPhone 5.

| Emilian_Chmilewski_1998 a răspuns:

Iphone 5 nu se compara cu Samsung galaxy s3, iphonu-l nu are sistem android are sistemul de operare iOS6 si e mai bun parerea mea decat s3 dar faci cum vrei e decizia ta

| K0sti a răspuns:

Daca nu vrei sa te chinui cu instalat de programe, pus muzica si alte chestii, plus un sistem de operare mult mai versatil, mergi pe Andriod. Adica Samsung.

bursuc001
Userul Lunii
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy S3, deoarece este cel mai performant ( dpdv tehnic ).

Pentru specificaţiile tehnice şi comparaţie vezi linkul :
http://smartphones.venturebeat.com/......e-iPhone-5

| smartfile a răspuns:

Iphone5 are sistemul de operare iOS 6 care e foarte rapid si stabil.la galaxy s3 este android care are foarte multe blaguri care apar dupa o luna de utilizare.camera la iphone5 e foarte buna:8mgp HDR vidio full hd.la s3 e buna Dar mai slabuta... iphonul5 e Mai rezistent, Mai frumos si cu stil.

| maryusmono a răspuns:

Buna Andreea,

Haide sa iti spun, ideea este ca atat I phone 5 cat si Galaxy S3 sunt niste telefoane exceptionale. Nu exista grad de comparatie intre ele, ambele fiind la fel de bune; fiecare dintre ele se adreseaza unui anumit tip de oameni.

Personal, as alege S3-ul pentru ca este mult mai ieftin si am avut ocazia sa il testez (vine cu foarte multe functii). Uite eu iti recomand sa arunci o privire pe site-ul pe care ti-l recomand. Acolo vei gasi telefoanele la un pret mic, si poti vedea si parerea celor care au cumparat.
http://bit.ly/SOjz99

Sa ai o seara placuta!