| nBogda2000 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou. Ce sugestii aveti? Am auzit de iPhone 4 sau Samsung Galaxy S II.Care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| Daniel97 a răspuns:

Se pare ca e plin de fani Apple pe aici, eu iti recomand Galaxy S II, net superior atat din punct de vedere hadrware cat si software, ca de obicei produsele Apple sunt supraevaluat, daca iPhone nu inseamna ca nu poti gasi ce va mult mai bun si mai ieftin, in acest ca Samsung Galaxy S II.

9 răspunsuri:
| Abii a răspuns:

Clar i phone 4 = Calitate(Apple Rules) si are mai multe aplicatiihappy

| treideca44 a răspuns:

Normal ca iPhone.Dar daca ai bani de un iPhone, eu ti-as recomanda sa te interesezi si de BlackBerry Curve.Dar acum depinde ce fel vrei... daca vrei cu touch screen, clar iphone... daca vrei cu tastatura qwerty, clar BlackBerry de care iti spuneam

| rux2828 a răspuns:

I phone4 este de calitate buna si cred ca e mai bun decat Samsung galaxy. acum depinde si de parera ta

| wDNick a răspuns:

Samsung Galaxy S II cu siguranta mai bun ca iphone 4 e dual core. si il am si eu si sunt mai multumit inainte am avut iphone 4. e mai bun sgs II.

| littleblackgirl a răspuns:

Pai, la ora actuala iPhone 4 este declarat cel mai bun telefon de pe piata. Mi l-am luat si eu, si pot sa zic ca sunt foarte multumita de el.
Samsung Galaxy S II are sistem de operare Android, acolo sunt mult mai multe jocuri fara plata (aproape toate sunt fara plata) insa display-ul (ecranul) nu este atat de sensibil (trebuie sa apesi mai tare), si telefonul se blocheaza destul de des.
Un telefon de asemenea bun este Blackberry Bold 9700.
Sper ca te-am ajutata! Sa ai o zi buna!

| MKV a răspuns:

Galaxy S II mai mult ca sigur! in principiu Galaxy S l-a batut pe Iphone4! GALAXY SII l-a batut din plin! happy

| RauL8229 a răspuns:

Iphone 4 arata si mai bine si e si mai bun
Eu zic Iphone 4...

| Sooph a răspuns:

Pai... iPhone 4 e mai bun...

| Vladvendt a răspuns:

IPhone 4, my friend happy.