| Legend123 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon si nu ma pot decide..sa cumpar Samsung galaxy s3 sau iphone 4s va rog veniti cu argumente de ce sa cumpar sau sa nu cumpar unul dintre cele 2 telefoane. cel mai bun raspuns FUNDA

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 e mult peste!
Procesor Quad-Core 1.4 GHz vs Dual-Core 0.8 GHz
Ram 1024MB vs 512MB
Memorie interna 16 GB vs 8 GB
Marime display 4.8" vs 3.5"
Cameră secundară 2 MPx vs 0.3 MPx
Camera principala 8 MP ambele.
Autonomie in asteptare 900h vs 200h
Autonomie in convorbire 1300 minute vs 840 minute
Capacitate acumulator 2100 mAh vs 1420 mAh
Mie imi sunt de ajuns aceste detalii ca sa iti spun ca S3 e cu mult peste.
Vezi si aici comparatia:
http://www.compari.ro/......196228985/

Bafta!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Uite cea mai scurta explicatie. S3 e mai bun decat s2. S2 concura cand aparuse cu 4s, iar s3 cu iphone 5.

| RAY a răspuns:

Apple e doar de fite asa mi-am luat si eu un ipod ca na era de fite aiurea e ca un mp3 player de 50 de lei doar marca e de ei sincer vin cu niste casti de tot rasul, plus programul itunes ce sa spun ceva de fite atata tot nu e mai de calitate, intr-un experiment vazut iphone se spargea usor, dai sute de euro sa se sparga usor aiureli americane, Samsung desi nu am avut sunt tari

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S3.

| Salu134 a răspuns:

Este bun si Iphone 4s, la el e ff.bun sistemul de operare ios.Eu tot vreau sa imi cumpar Iphone 4s sau Samsung galaxy s4. Sper sa iti iei cv bun.

| LOkk12 a răspuns:

Salut.cateva saptamini mi-am cumparat iphone 4s, eram bucuroasa ca l-am luat insa au inceput problemele:nu prinde WI-FI normal, bateria se descarca repede macar ca-l tin la priza ore intregi si culmea l-am scapat jos si acum nu functioneaza normal.Concluzie:cumpara galaxy s3 nu vei regreta.te asigurwinking succes

| MrAnonym a răspuns:

IPhone 4s

| radu05 a răspuns:

Cumpara Galaxy S3, este mult peste iphone: procesorul si ram-ul este mult peste al iphone-ului, camera frontala la galaxy este de 2 MPx pe cand iphone-ul o are doar de 0, 3, bateria tine mult mai mult, iar la iphone nu poti transfera prin bluetooth decat de pe iphone pe iphone