| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu pareri despre telefoanele: Samsung s6102, Motorola ex128, Nokia 500 si Nokia c5-03.Care e mai bun si merita cumparat..Mersi

Răspuns Câştigător
| Exio a răspuns:

Eu as merge pe Nokia c5-03.

3 răspunsuri:
| adamiky a răspuns (pentru Exio):

Da.Toate sunt misto dar faza e ca trebuie sa iau la abonament si am doar 2 milioane si ceva aproape 3 si nu stiu care din ele...

| andreeattr a răspuns:

Eu am Nokia c5-03, nu prea sunt multumita de touch screen. in locul tau as alege Samsung s6102, datorita sistemului de operare, datorita caruia poti lua multe apicatii, la symbian nu prea sunt aplicatii bune

| adamiky a răspuns (pentru andreeattr):

Stiu pe acela ma bazam sa il iau dar pentru asta trebuie sa astept pana in octombrie si nu mai pot astepta si nu mai am nici telefon si vreau sa iau acum dar la abonamentu meu nu prea merge ca e scump