| Bogdan_8079 a întrebat:

Am o mica problema, am downloadat de pe google un installer pentru hot pursuit, l-am instalat, si cand intru in el imi cere sa downloadez ceva, dar nu mi se downloadeaza, scrie "NaN 0 mb" si asa ramane, nu se intampla nimic. Ce as putea sa fac? sad

PS: Am galaxy s i9000.

1 răspuns:
| bogdan1023 a răspuns:

Nu merge la toate telefoanele sau toate locaiile.Mi-e de exemplu nu merge am aceeasi problema ca tine dar la Galaxy S3-ul lui tata merge Foarte Bine download-tul.