| TheIceBoy a întrebat:

Buna ziua! Am si eu un telefon (Nokia e71) este original (am testat asta pe net) Telefonul a fost adus de tata din Belgia. Doar telefonul (fara casti, incarcator-de ele am facut rost). Card nu am deocamdata. Bluetooth merge fff bine. Am pe telefon vreo 10poze si 5melodii+spatiu inregistrari 14min. O singura problema:
Cand deschid camera, imi apare ecranul negru. Am si incercat sa modific de la dimensiuni, degeaba. Cu video este la fel. Eu am camera de 3.2MP
Problema sa fie ca nu este decodat? Sunt sigur ca nu este replica este originalul. Am 12ani, va rog sa imi raspundeti incat sa inteleg si eulaughing Dau Funda+Vot! Please!

Răspuns Câştigător
| TheIceBoy explică:

Depinde, daca tu crezi ca nu sa faci poze cu el sau filmulete nu are rost, mai bine il lasi asa ca in rest e OK.

2 răspunsuri:
| MrMihnea a răspuns:

N`are nicio treaba cu decodatul, du`l la un service

| TheIceBoy explică (pentru MrMihnea):

Pai si cam cat m-ar costa? merita?