| AliusP a întrebat:

as vrea sa achizitionez un smartphone in viitorul apropiat de pe Amazon.
Intrebarea mea este, in cat timp imi va ajunge telefonul in Romania? Acolo scrie ca e transportul gratuit, insa, mai trebuie sa platesc ceva pe langa, gen vama etc.

( Telefon - https://www.amazon.de/......B07PWBR7KK )

Va rog sa-mi spuneti dau Funda!

1 răspuns:
| Blueberry8 a răspuns:

Trebuie sa iti scrie in cat timp ajunge.Stiu ca am comandat eu niste saci de aspirator si imi scria in cat timp ajung! Problema e ca nu imi mai amintesc daca scria pana in comanda, sau dupa...