| Culturism69 a întrebat:

Buna Ziua.
Daca vreau sa fac un Story pe Instagram, indiferent ce ( Boomerang, rewind, clip video ) nu imi merge.
Cand pornesc sa il fac imi da crash si iese.
Cu notificarea " Instagram s-a oprit" ( in stanga " Raportare" in dreapta ' Ok ' )
A mai avut cineva problema si a remediat-o? ( Am dat restart la telefon, degeaba )
Sunt pe Android.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon ai mai exact?
Ai incercat sa reinstalezi aplicatia?

| Culturism69 explică (pentru anonim_4396):

Samsuns Galaxy Grand Prime.
Nu, incerc acum

| Clorox a răspuns:

Ai un telefon care nu este destul de performant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Culturism69):

De ala am avut si eu...e de la telefon, il are mama si are lag si pe Facebook...cel mai probabil daca nu-ti merge dupa reinstalare e de la telefon.

| Culturism69 explică (pentru anonim_4396):

L-am reinstalat, dar degeaba. Tot asa face.

| Culturism69 explică (pentru Clorox):

Al dracu, pana acum au mers toate perfect.
De 1 luna - 2 nu mai merg.

| Culturism69 explică (pentru anonim_4396):

Ce-i drept, e un telefon foarte slab.
Se misca teribil de prost.

| Clorox a răspuns (pentru Culturism69):

In timp telefonul nu mai este in stare sa procesese asa de bine, plus ca aplicatiile se actualizeaza si au nevoie de cerinte mai mari. Iti sugerez sa-ti schimbi telefonul nu doar din cauza Instagramului, ci din cauza ca este un model antic.