| muzic4life a întrebat:

Buna Ziua, ma numesc Alex si detin un smartphone Allview p5 alldro si am facut marea greseala de a pune alt soft am vrut versiunea 4.1 el avand original 4.0.4 i-am facut update se aprinde apare emblema Allview acele animatii cu dual core si dupa cateva secunde ramane numai emblema nu se intampla nimic.

Precizez nu pot intra nici in recovery se inchide daca intru in recovery mode. Mai poate fi salvat? prin resoftare sau schimbarea softului?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Cum ai reusit performanta?
Ce i-ai facut si cum ai procedat? Ce fisiere ai folosit?