| FrateleAndrei a întrebat:

mama i-a luat fratelui meu Samsung Galaxy s2 iar in magazin l-a dat sigilat.In pachet erau incluse si casti.Pe ele scrie samsung.Acelea sunt doar pentru Samsung? Si inca ceva
Cand cumperi un smartphone din magazin si nu are folie protectoare este de cumprat? VA rog frumos.
p, s

Răspuns Câştigător
| Bogdan4688 a răspuns:

Nu, acele casti le poti folosii la orice telefon daca se potriveste mufa si da este posibil sa nu aiba folie protectoare si sa fie de vanzare.

1 răspuns:
| Alicezzz a răspuns:

Incearca si vezi daca se potriveste mufa si la alt tel, in general se potrivesc. folia de protectie in general nu iti este oferita cu telefonul, tr sa cumperi tu separat, telefonul nou are o folie dar nu tine mult!