| Brehuescu_Horia_1977 a întrebat:

Mi am uitat parola de la contul de icloud de la un ipad air2, cum as putea sa o deblochez?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După câte știu eu, îl poți debloca doar schimband placa de baza. Aceste Apple sunt foarte sofisticate greu de deblocat.

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

Asta inseamna ca il ai blocat in icloud, din cate stiu eu, odata ce ai blocat un produs Apple in icloud nu se poate face nimic. In orice caz mergi la un service poate te pot ajuta ei happy

| Neatageorge95 a răspuns:

Le trimiți un mesaj celor de la Apple și le explici problema cat mai detaliat, și depinde de ei dacă or sa te creadă sau nu...
Și eu am patit și mie mi l-au deblocat

| cfrtobias a răspuns:

Nu ai acolo pe undeva resetare parola si sa scrii e-mail in icloud?

| Andreeush a răspuns:

Mergi la un service, altfel nu prea ai ce face.

| Wr3nch a răspuns:

Https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid
Intri aici si bagi mailul pe care e facut contul si ar trebui sa o poti reseta.