| croitoru1234 a întrebat:

Buna! Cum as putea sa deblochez un iphone daca nu mai stiu parola? Am incercat toate modalitatile, chiar si cea cu iTunes, dar am uitat si Id-ul si Icloud ul. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il duci sa il resofteze

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e mai sus de 5 adios. Doar sa iti puna alta placa de baza sau jailbreak.

| Zuzu1991 a răspuns:

1. mergi la Apple si DOVEDESTI CU ACTE ca e iPhonul e proprietatea ta, dai un ban si ti-l deblocheaza
2. felicitari, esti "preafericitul" posesor al unui iPhone foarte bun ca piese de schimb, ca singura solutie e schimbat placa de baza, chestie care face cam cat tot iPhonul la mana a doua
3. dai cu el de pamant si te simti un pic mai bine d'aia, eventual injuri rau Apple, pentru ca ei sunt devina de chestia asta (au treaba asta EXPLICIT in politica lor)

Răspuns utilizator avertizat