| Plesca_Nelu_1951 a întrebat:

Buna ziua!
Sunt posesorul unui Samsung S4 GT-I9505 am instalat pe tel. versiunea de Android 5.0.1. De cand am instalat-o telefonul ruleaza greu, uneori se si blocheza si as vrea sa revin la versiunea 4.4.2 cea din fabrica. Am instalat Keis 3 si imi spune ca am versiunea I9505XXUHOJ2(SEK). Dorind sa revin la versiunea 4. 4.2 KEIS 3 imi spune ca nu accepta reinitializarea. Imi puteti da o solutie pentru a reveni la 4.4.2. Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca te ajut eu, e usor, Facebook? Ceva? Sa vorbim calumea.

| LTAA a răspuns:

Odin