| StefyAngel a întrebat:

Buna Ziua TPU! Va rog sa imi ziceti si mie cum se poate lua dedicatii prin telefon live dar fara sa se faca microfonie la un radio online. Cineva mi-a zis de Nokia pc suite, stie cineva? Sau macar alta tehnica sau alt program dar fara sa faca microfonie. Astept raspunsuri. Multumesc. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| AlexDynamo1996 a răspuns:

Nu se poate asa ceva pentru ca sunetul de la radio ajunge la microfon si del de la microfon ajunge la radio si tot asa face un circuit continu
singurul lucru de facut este sa dai radioul mai incet sau sa te indepartezi de el