| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce modalitati se poate baga poze din telefon in pc in afara de Nokia pc suite (am telefon Nokia) astept raspuns dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| pLeX a răspuns:

Bluetooth, infrarosu, mail, fb, alt servicii de stocare online.

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a transfera poze conectezi telefonul la PC prin cablu USB sau trimiti prin bluetooth.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand bagi usb in telefon si apoi in pc iti apare ceva pe ecran selecteaza MASS STORAGE sau USE AS USB DEVICE sau STOCARE MASIVA asa poti pune fara suit orice vrei

| Korman a răspuns:

cu ajutorul optiunii Mass storage

| xoxolove96 a răspuns:

Pei eu le bag cu cablu de date sau cu card de memorie

| AlexRizi a răspuns:

Pur si simplu conectezi telul la pc cu un cablu sau folosesti un adaptor de card! Funda?

| gabisteaua74 a răspuns:

Le bagi cu cablul de date sau daca ai car ai putea sa le copiezi si cu un adaptor sa le bagi pe comp sau sa iti iei blouthut pentru pc

| robdaiana a răspuns:

Buna! Ai putea sa rogi un prieten, o cunostintza, care are bluetooth pe PC sa ti-l copieze si tie pe un stik sau CD.