| xXGeo98Xx a întrebat:

Bunu nu prea am stiut in ce categorie sa incadrez problema mea. Amun tab3 si cateodata in loc de semnal unde e semnalul imi apare un cerc cu o linie inauntru cu
m ar fi taiat de ce?

3 răspunsuri:
| matei2000 a răspuns:

Deoarece nu ai semnal.

| AlcatrazOne a răspuns:

Ramai fara semnal, dar el isi cauta incontinuare legatura cu satelitul, si revine imediat.

| viotedy a răspuns:

Scoate routerul din priza, apoi baga-l din nou-daca de acolo ai wi fi.Intra la wi fi pe tableta si da scanare, daca nu esti prea departe de router ar trebui sa mearga.