| Gabriel_Cristian_1998_aaMr a întrebat:

Salu TPU, am si eu o problema cu un Samsung Galaxy S3, dintr-o data m-i se opreste semnalul si apare un cerc cu o taietura in el in loc de semnal si ecranul incepe sa o i-a razna adica face niste linii albe si se stinge. Ce poate avea? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Cel mai probabil, ai nevoie de o resoftare. Asta o poti face foarte usor cu Odin. Descarci ROM-ul pentru S3 si in cateva minute ai rezolvat problema.

Seara buna!

| Gabriel_Cristian_1998_aaMr explică (pentru Roxin):

Si de unde iau acest ODIN si cum descarc ROM-ul? Scuze ca pun atatea intrebari dar chiar nu stiu big grin

| Roxin a răspuns (pentru Gabriel_Cristian_1998_aaMr):

Daca doresti, te ajut eu cu descarcarea si cu procesul in sine. Dar sa stii ca sunt si riscuri daca nu e facut ok. Nu imi asum responsabilitatea pentru vreo greseala sau eroare. Eu am resoftat numeroase Samsung-uri cu Odin.
Lasa-mi in privat o adresa de mail sau messenger/skype si discutam.

| Gabriel_Cristian_1998_aaMr explică (pentru Roxin):

Nu-ti pot da mesaj pe privat uite aici id de yahoo: raduionut9