| WdubluW a întrebat:

Cand imi scriu numele de utilizator si parola pe Orange Cloud, imi spune ca operatiunea a fost intrerupta, iar eu stiu sigur ca numele si parola sunt corecte. Ce fac?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut WdubluW,

Iti recomand sa dezinstalezi sau sa dezactivezi si sa reinstalezi aplicatia pentru functionarea corecta a serviciului. Ulterior, trebuie sa introduci din nou numele de utilizator si parola.

Cu prietenie,
Orange Helper

| WdubluW explică:

Am facut asta, chiar de mai multe ori. Am si dezactivat - o si am activat-o iar dar nu a mers