| VortexBoy96 a întrebat:

Când vreau sa joc pirate kings merge să-l joc numai când sunt conectat pe netul meu... când sunt conectat pe wifi nu merge.Ce pot sa fac ca sa meargă si pe wifi? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| LixandruOreo a răspuns:

Pai e posibil sa nu iti mearga pe wifi deoarece poate ca netul la care tu te-ai conectat era prea slab si daca era prea slab te da afara din joc sau o eroare ca e conexiunea prea slaba sau nu te intra.

| valy666valy a răspuns:

Daca ai rezolvat ajuta-ma si pe mine ca lamine nu se conecteaza la wifi si imi arata try again iar la celelalte aplicati merge
multumesc