| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Care ar fi cel mai bun telefon sub 500lei Second-Hand? (Fara s4 si P8 lite)

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Daca mai pui inca 200 de lei ai posibilitatea sa iei iHunt One Love. Are 3GB de RAM, 32GB de memorie, senzor de amprenta, constructie decenta etc. Nu sunt eu mare fan al wallpaper-ului, dar tot ce trebuie sa faci este sa il schimbi si sincer Androidul (6) de pe el este destul de curat.

La banii astia, 500-700 de lei, face banii. Uita-te si la Huawei P8 lite care inca merge, desi de pe acum poate ar fi mai bine sa-l iei second hand.

Fugi de aifon si galaxy ca dracu de tamaie la banii astia. Ambele mictioneaza pe orice iPhone si Samsung in marja asta de pret.

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

OnePlus One. Evita iPhone si Samsung.

| eduardocarabinierul a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......-4g-black/

ce zici de telefonul asta la 4.5 milioane nou?

| Clorox a răspuns:

500 de lei? Ce naiba sa-ti iei de banii astia? N-ai ce sa-ti iei, mai bine iti mai pastrezi niste bani si vezi tu, macar 700 leiwinking

| LTAA a răspuns:

Nu lua secund Hand. Colcăie țepele in zona respectivă.
Uite pe eMag telefoane noi, cu garanție, până în 500 de lei.
https://goo.gl/pJYzv9