| swodniW a întrebat:

Ce telefon recomandati sa imi iau second-hand pana in 500lei sa pot juca pokemon go?

15 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

S5 Mini.

| Mihai1810 a răspuns:

Mai bine iti iei ceva nou. Pe orice telefon merge pokemon go.

| Odysea a răspuns (pentru Mihai1810):

Ba nu pe orice telefon, lol. Am un Samsung Galaxy Core 4G si nu merge!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Odysea):

Adica merge pe Samsung galaxy mini si nu merge pe core?

| Odysea a răspuns (pentru Mihai1810):

Nu stiu. Dar mie chiar nu-mi merge pe telefon

| Mihai1810 a răspuns (pentru Odysea):

Te cred dar e foarte ciudat. Ce Android ai?

| Mihai1810 a răspuns (pentru Odysea):

Te cred, dar e foarte ciudat. Ce Android ai?

| Odysea a răspuns (pentru Mihai1810):

4.2.2

| Mihai1810 a răspuns (pentru Odysea):

Am cautat acum si iti trebuie minim 4.4 pentru a putea rula pokemon go.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa cumperi ceva care sa se blocheze cu tot cu pokemonul tau cu tot.

| swodniW explică (pentru anonim_4396):

O iau sa ma blochez cu mta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o lichea. Orice, dar nu te lega de mama. Eu m-am legat cumva de maica-ta? Oricum, eu cred ca ai noroc cu ea pentru ca iti da tie bani ca sa cumperi telefoane pentru pokemon go.

| soloangel01 a răspuns:

HTC One M7 sau un Huawei G7 daca iti place. Tine bateria calumea la G7.

| alexbit90 a răspuns:

Mai pui 100 lei si il iei pe asta http://www.altex.ro/......e-4g-black

( ALLVIEW V2 Viper I )

macar este nou, eu zic ca merita

sau asta http://www.altex.ro/......core-black

numai ca asta deja depaseste bugetul tau cu 200 lei dar e super ok in bani astia.

asa SH nu ai garantia ca nu se defecteaza a 2 a zi :P

| Odysea a răspuns:

Huawei G7!