| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre note2 si s4 sunt mai customizabile?
care din alea 2 au mai multe functi pentru senzori?
si care din acelea ar fi mai avantajos?

m-a intrebat un prieten ca daca tot imi iau un note3 sa ii dau unul din alea 2 si nu stie care e mai bun... mie sincer imi placea mai mult note 2 pentru functiile s pen-ului (si el spunea la fel ca ii place telefoanele cu s pen) voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| BeaK a răspuns:

Note 2 e mai bun are mai multe functii acum depinde care iti place mai mult dar daca ar trebui eu sa aleg intre astea doua as alege Galaxy Note!

| marr97 a răspuns:

Note2 vs s4:s4 e mai bun in fiecare privința, in afara faptului ca nu deține un s pen, dar daca vrei un telefon ci s pen, ia-ți un note 3, relativ ieftin, senzorii de pe s4, baterie mi mare, ecran mai mare, îți sugerez sa mai strângi bani pentru un note3(dețin un s4)

| TheCosmin02 a răspuns:

Nu o sa pot sa dau funda nimanui
nu vrea note 2 sa razgandit cand a vazut cum arata pe langa s4

si nu raspundeti pana nu cititi toata intrebarea referitor la marr97