| DenimM a întrebat:

Care este cel mai bun abonament pentru un Iphone 7 (la Vodafone sau Orange) si care este acela?
Funda

2 răspunsuri:
| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Vodafone https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/iphone-7-32gb-negru?&leadType= aici este 737, 80 cand la Orange e 985. preturile fara abonament. chiar si cu abonament tot Vodafone. ppls funda

| CreepyBoy a răspuns:

Cel mai bine este la Vodafone:
-are un pret mai mic ca la Orange
-viteza internetului este foarte mare, in 3G, dar mult mai mare in 4G. (Chiar mult mai mare ca la Orange)
- s-a...

In orice caz Vodafone bate Orange, asa ca baga-ti Vodafone, bro!