| CokoStar a întrebat:

Care e diferenta dintre iPad si Iphone? La iPad internetul merge fara abonament orange, vodafone, cosmote?

Răspuns Câştigător
| omega a răspuns:

Ipadul e o tableta( un fel de laptop) iar iphone un telefon cu touchscreen. La amandoua poti sa te conectezi la internet prin wifi.

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

IPad-ul se conecteaza numai prin WIFI pe cand iPhone-le si prin retelele GSM... diferenta intre ele este ca primul este o tableta PC pe cand celalalt este si telefon.
Si mai sunt destule deosebiri intre ele!