| Ayame32 a întrebat:

Care este cel mai bun: Orange, telecom sau Vodafone?

4 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Vodafone. Primesti o gramada de bonusuri. Ai minute si net de 5 euro de n-ai ce face cu ele laughing

| varsanofie a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie, arie de acoperire, minute, internet, bonusuri etc. Vodafone este unul dintre cei mai buni, urmat de Telecom și Orange, ce ține de acoperire națională și oferte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general toate sunt la fel, dar niciunul nu are semnal bun in toata tara. Cauta zona ta si ce retea are cea mai buna acoperire acolo. S-a intamplat ca unii sa faca abonamente scumpe dar nu pot folosi pachetul de optiuni deoarece nu au semnal/ sau foarte slab

| Fekete_Andrei_1999 a răspuns:

Digi xD...
Dintre cele enumerate mai sus cred că este Vodafone... Dar îți recomand digi-ul cu incredere