| Panait_Aurelian_1988 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema, am un abonament telecom, dimineața funcționa perfect acum îmi arata lipsa cartela. Menționez ca am probat telefonul cu alta cartela si funcționează perfect, Orange Vodafone sa fie de la rețea?

Răspuns Apreciat de Editori
| CristianCRS a răspuns:

S-a demagnetizat SIM-ul, mergi la o agentie/magazin si cere un SIM nou cu acelasi numar, sau in situatia actuala incearca sa suni si sa expui problema si poate exista varianta de a primi un SIM nou prin posta sau curier, in mod normal ar trebui sa fie gratis dar, nu m-ar mira sa coste. Poti incerca varianta "daca atat nu puteti oferi unui client fidel, ma portez la alta companie" laughing nu stiu cat merge dar in alte tari mai civilizate functioneaza. Succes!