| EmaCha a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon cu sistem de operare Android, camera foto cu blitz si mufa de casti normala?

Răspuns Câştigător
| cflorin11 a răspuns:

Ascultama cu atentie si cumpara HTC RYHME. nu este cel mai ieftin dar nici un telefon slab. urmeaza linkul http://www.cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-htc-rhyme-gold-l/

4 răspunsuri:
| AndreiTyger a răspuns:

Hmm nu stiu dar stiu multe de la Orange Alcatel poti sa iti 'iei' unul cu vreo 600 lei sau iti poti face abo

| Gabi19971983 a răspuns:

Nokia sunt cele mai ieftine+Android dar nu am stimuli pentru efectul de miscare(adica cand il intorci sa nu se schimbe imaginea) si are camera de 3.2 Mega

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Cele mai ieftine sunt :Orange pasadena (asta il am eu si e foarte bun), Samsung i5500 si Samsung galaxy y.Pa,pa

Răspuns utilizator avertizat