| Rac1993 a întrebat:

Care este diferenta intre un iphone 5 original de 20 si ceva de milioane si un iphone 5 replica de 4 milioane?

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Să nu faci prostia să îți iei replică!

| The1smartiest a răspuns:

De la cer la pamant, incepand cu designul, meniul, bateria si terminand cu semnalul de 2 bani!

| cosminX a răspuns:

Bateria e varza, nu are wifi, aspect aiurea si alte cele

| VIPer18 a răspuns:

Diferenta e de la cer la pamant. In primul rand TOUCH prost...FOARTE PROST,vizibilitate urata,culori sterse, conexiuni proaste, e dual-sim, bateria tine in jur de 3, 4 zile nu ca la un iphone original care tine bateria 1 zi laughing) da na, camera e de 1, 3 sau 2 mpix...aa da si daca il scapi nu-ti fa griji e mai rezistent laughing. Oricum nu-ti lua replica la nici un telefon gen(n8, e71, e72, iphone, etc). Bafta

| darrio2007 a răspuns:

Ca de la cer la pamant.Insasi pretul o spune.Replicile sunt facute pentru a fi accesibile pentru cei cu bani mai putini.Dar calitatea difera enorm.