| slv30 a întrebat:

Salut,ce diferenta este intre iphone 4 original si iphone 4 replica?

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Salut diferentele ar fi_replica are radio fm,originalul n-are, replica are loc de card micro sd, originalul nu are, la replica nu este mentionata memoria pe spatele capacului, la original se mentioneza.cam atat

3 răspunsuri:
| TheDragos a răspuns:

Sunt chiar foarte multe..Iti dau un exemplu...Camera e mai proasta... Tachu merge mai greu. Unele aplicati nu le suporta..Sunt fel de fel de raspunsuri la aceasta intrebare big grin

| ilovemynikon a răspuns:

Calitate,pret

| Dezent a răspuns:

Calitatea normal, replica copiaza in mare parte exteriorul...componentele sunt de 2 lei in cazul replicii