| George12356456 a întrebat:

Care gpu este mai bun? Mali 400 sau VideoCore? Sau mai bine zis,...ce imi recomandati:Samsung galaxy s3 mini sau galaxy s 2 plus? Ce semnifica functia NFC?

Răspuns Câştigător
| Stefifanste a răspuns:

Eu as alege s2 plus.Are camera mai buna, procesor mai bun, ecran mai bun.NFC-ul sau Near field communications este o functie care te lasa sa comunici radio cu alte dispozitive apropiate sau prin contact.

1 răspuns:
| George12356456 explică (pentru Stefifanste):

Dar nu stiu sigur cu GPU....Mali400MP sau broadcom VideoCore4....nu stiu care este mai bunhappy