| SorinELoo7 a întrebat:

Care launcher este mai bun dintre GO Launcher si Nova Launcher, indiferent de smartphone? Sau care este cel mai popular dintre acestea?

10 răspunsuri:
| JulianN a răspuns:

Sorine, eu iti recomand 3D NEXT LUNCHER ii mult mai fain decat go si nova, uite aici un site de unde poti sa il descarci gratuit : www.appxk.com. Sper ca ti-am fost de folos. Sabatori fericite :)!

| SorinELoo7 explică (pentru JulianN):

Il stiu, dar nu cred ca va merge cum trebuie cu 512 Mb RAM si Android 4.1.1
Lasand deoparte acest launcher, dintre cele doua mentionate de mine care ar fi mai bun?

| JulianN a răspuns (pentru SorinELoo7):

Atunci GO luncher, ii mai bun decat nova happy BFT!

| SorinELoo7 explică (pentru JulianN):

L-am testat si imi place foarte mult, smartphone-ul se misca mai bine decat cu launcher-ul de baza (Huawei Y300). Dar am o nelamurire: am facut un folder cu cateva aplicatii pe home-screen, dar nu reusesc sa-l mut in aplicatii...

| AikkoxD a răspuns:

ADW launcher mi se pare cel mai bun. Merge perfect la android 4.1.
Dar dacă vrei dintre cele 2, aleg Nova.

| SorinELoo7 explică (pentru AikkoxD):

Crezi ca va rula cu 512 Mb RAM si 1 GHz Dual Core procesorul?
PS: Acum testez Apex Launcher care este asemanator cu Nova.

| AikkoxD a răspuns (pentru SorinELoo7):

Merg pe ADW.

| SorinELoo7 explică (pentru AikkoxD):

Am vazut cateva review-uri cu acest launcher care nu difera mult de Apex la setari si de ambele ca aspect. Cred ca originalul este Nova...

| AikkoxD a răspuns (pentru SorinELoo7):

Apex nu am încercat, ce-i drept...

| Luciano_Rediss_1989 a răspuns:

Niciuna zero launcher e cel mai popular si misto