| anonim_4396 a întrebat:

Care ştie şi mă poate ajuta şi pe mine cum să-mi reîncarc numărul folosind doar CNP-ul, şi dacă mai am nevoie şi de credit sau doar de CNP?
Vă rog, am nevoie urgent de un răspuns.

Mulţumesc! :*

3 răspunsuri:
| auron a răspuns:

Ai nevoie de cnp ca sa iti activezi optiunea Orange student (varsta pana in 24 de ani cred) apoi cu optiunea activata poti sa beneficiezi de oferte mai bune. Si da, ai nevoie neaparat de credit

| Alesandraas a răspuns (pentru auron):

Mulţumesc de răspuns!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai nevoie de CREDIT pentru a încărca cartela telefonului.

CNP-ul se foloseşte pentru a activa Orange Young şi a beneficia deanumite oferte - vezi linkul :
http://www.orange.ro/young/pentru-prepay.html

Toate cele bune.