| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane in momentul acesta?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cel mai bun telefon e acela ce îndeplinește cerințele tale raportat la specificații tehnice și preț.
La ce bun să îți cumperi un telefon de 1500€ și să nu îi dai utilitate?

| AlexC433 a răspuns:

Nu o sa îți vina sa crezi dar cele mai bune sunt :Xiaomi Mi 10 pro, oneplus 8pro, Rog phone 2

| SanSteffano a răspuns:

Cel mai bun telefon este dupa parerea mea Huawei Mate Xs
Pentru ca este mai performant ca altele, un design care e din alta liga, plus ca e pliabil si foarte frumos. Il poti achizitiona si ca accesoriu, podoaba.
https://www.huaweimobilestore.ro/......ellar-blue

| 28cosmin a răspuns:

Păi dacă telefonul tău îndeplinește cerințele tale și te bazezi pe preț/calitate, acela este cel mai bun telefon pentru tine sau chiar mine. De exemplu eu am Samsung Galaxy A70, iar pentru mine este cel mai bun telefon, poate pentru alții nu este printre cele mai bune telefoane.