| printesuca1999 a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu prefer Nokia

| anonima20 a răspuns:

Sincer eu prefer samsung.am avut mereu marca asta.n-am avut probleme...da cica si Nokia sunt bune.acum tu alegihappy

| pokerstrategy a răspuns:

Samsung si HTC din toate punctele de vedere

| bytzy09 a răspuns:

Sonny ericson cele mai usor de folosit sunt bune la orice merg toate aplicatiile si jocurile pe ele

| BmXIsMyJoß a răspuns:

Uite:
Daca vrei pentru rezistenta:Nokia sau Sony Ericsson si cu o husa.

Daca vrei pentru aplicatii:Un iPhone 4 S, daca nu te tine buzunarul de un iPhone 4 S poti incerca unul dintre noile SmartPhonuribig grin

Eu am un Huawei G6600 si nu sunt asa de multumit de el, nu prea ti-l recomand big grin

Sper ca te-am ajutat prietenewinkingSpor la cumparaturiwinking

| DdR a răspuns:

Depinde ce vrei de la un telefon. Daca vrei un telefon care sa fie rezistibil (tranti, lovituri, etc) ai putea prefera Nokia sau Sony Ericsson, bineinteles, smartphonurile noi aparute de la ei nu cred ca pot incasa tranti laughing. Dar daca vrei un telefon bun din celelalte puncte de vedere, parerea mea ca un Iphone este tot ce ai nevoie, doar ca va trebui sa ai grija de el.

| IulyDfg a răspuns:

Nokia sau Samsung.Pe care il preferi tu! :*