| Sweet155 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune cele cu tastatura qwerty sau touchscreen? De ce? Funda promit.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Cu touchscreen cele mai bune apărute au touchscreen, alea qwerty nu prea mai sunt folosite.

5 răspunsuri:
| Jitaru_Radu_2000 a răspuns:

West cu siguranță

| Anonimuserr a răspuns:

Samsung Galaxy S5, S6, Iphone 6S, HTC One M9 etc.

| ksuper31 a răspuns:

Touchscreen in opinia mea. Sunt mai "smooth".
Succes!

| OrangeFga a răspuns:

Ambele sunt bune,inainte erau la moda telefoanele cu tastatura qwerty.
Consider ca telefoanele cu touchscreen sunt mai bune, de exemplu, daca scapi niste apa peste o tastatura qwerty, s-a dus naibii daca nu e rezistenta la apa.
Dar la cele cu touchscreen nu prea au ce pati, doar daca ajunge sub sticla de protectie.
Recomand Touchscreen

| Jipa95 a răspuns:

Cine mai foloseste azi telefoane cu tastatura qwerty mecanica? Toti avem pe touch iar daca ai un display maricel, poti tasta chiar mai repede.