| Renesmee456 a întrebat:

Care telefon credeti ca este mai bun:1 Samsung Galaxy S2 Plus 2 HTC Desire 500 sau 3 Sony Experia E1... PUTETI OFERI SI ARGUMENTE VA ROOG :*

4 răspunsuri:
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

HTC sunt mai rezistente, dar si samsungul este bine eu zica ca sati alegi unu din ele cit de Experia las-o balta ..Bafta!

| AlexL28 a răspuns:

Nu am niciunul din ele, dar cunosc trei persoane care au, unul are s2 plus si doi au desire 500, iti recomand desire 500, e mai frumos si mai rapid, are procesor quad core spre deosebire de dual core de la s2, ambele sunt tactate la 1, 2 Ghz. Cat despre xperia...nu sunt fan si nu recomand decat daca vrei sa stai pe facebook in bazin,

| Axin_Luci_1984 a răspuns:

2 e mai bun are aplicatii mai noi...

| Antonescu13 a răspuns:

Din punctul meu de vedere... HTC-ul! http://bit.ly/1i2wtPM