| M3K4N0ID a întrebat:

Care telefon este mai bun Orange Dabi sau Orange Nivo Primu FUNDA! 1

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buuuuuuuuuuna.
Orange Dabi.
O zi buna,
Fundita, ca ai zis primul raspuns happy
Pa!

4 răspunsuri:
| M3K4N0ID explică (pentru SimonaCristina):

Cu placere dar sti cumva un sit sa vad si eu cum merge pe youtube ca eu nu gasesc. Multumesc

| aNoNiM996 a răspuns:

Orange Nivo pentru ca si eu am si este foarte bun! Funda te rog! Phaaa!

| M3K4N0ID explică (pentru aNoNiM996):

Scuze s-a dat deja funda dar oricum
care este mai mare dabi sau nivo si care este cel mai bun la grafica si android?

| aNoNiM996 a răspuns:

Mai bun la grafica android este Nivo stiu mai bine pentru ca am si eu si este foarte bun din punct de vedere!