| dement0r a întrebat:

Care telefon spuneti ca e mai bun:Samsung Galaxy S3 sau IPhone 4s/5? Argumentati. Funda

6 răspunsuri:
| kitiketa a răspuns:

Samsung Galaxy e mult mai bun decat iPhone, dar depinde la ce iti trebuie.

| catalindd a răspuns:

Iphone cred eu

| DavidozaurusMember a răspuns:

Eu cred ca iphone 4s deoarece el are android mai bun e mai intuitiv intelgient si elegant ecranul la fel dar in latime mai mare si mult mai multe aplicatii si jocuri foarte bune pe el. In plus pe iphone 4s iti poti pune real raing 2 si merge perfect dar pe Samsung galaxy s3 merge mai mult in reluare. Asta este parerea mea. Funda?

| dement0r explică (pentru kitiketa):

In general care zici ca e mai bun?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru DavidozaurusMember):

Pff de cand are iphone ul android si eu nu stiam. daca nu stii ce spui de ce mai dai sfaturi?

| kitiketa a răspuns (pentru dement0r):

La capitolul operare ambele sunt bune, cum ar fi eu am Samsung galaxy s3 mini si este foarte bun.Nu e mic e cat un iphone sisunt multumita de el. la capitolul desing Samsung il intrece pe iphone pentru ca iphon-ul dupa cum ati observat are 3 exemple de acelasi desing cu mici schimbari(4, 4s, 5), desing de "caramida". Acum e alegera ta