| iuliaa27 a întrebat:

Care este mai bun:Samsung Omnia 7 sau IPhone 3G?
Va rog, argumentati.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3G-ul este depăşit. Nici măcar nu acceptă update de soft, aşa că multe aplicaţii NU vor merge pe versiunea 4.1.2 sau cât are el. E o rablă, aş spune. Un 3GS mai merită atenţia, dar 3G niciodată.

| raduradu2014 a răspuns:

Samsung Omnia 7... iphone este bun doar cu numele si pretuol mare

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Nici unu nici altul. IPhone 3g cum a zis si Ciumafaia iar Omnia foloseste windows phone mai bine ia'ti ceva cu Android sincer cele mai bune telefone cu Windows Phone sunt cele de la Nokia (Lumnia) pentru ca sunt si cele mai noi pe piata. Samsungul foloseste mai mult Android pentru ca este mai bun se bazeaza pe linux si procesorul si ramul nu sunt folosite intens ca pe windows.