| Chocobunny a întrebat:

Carora dintre urmatoarele telefoane as putea sa le pun cod de siguranta :HTC Rhyme,Samsung galaxy young,Samsung galaxy chat, LG Optimus L5?

Răspuns Câştigător
| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Cred ca toate au android si la toate se poate pune(model, cifre, parola)

3 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Lg Optimus l5. Ii poti pune din setari, la ecran de blocare, si ales modelul deblocarii.:*

| PurpleGirl45 a răspuns:

La LG optimus l5. stiu asta pentru ca am unul, insa cred ca poti si la celelalte pentru ca toate au android

| Anna1001 a răspuns:

La Samsung galaxy chat sigur!(am si eu ) ☻