| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cat costa o camera noua la un telefon Samsung Galaxy Note 10 Plus? Mi s-a zgâriat camera actuala și as vrea sa o schimb. Se poate schimba nu? Și încă o data cât costa alta camera NOUA!?

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Costa între 100 și 200 lei. Da, se poate schimba, doar că evident nu acasă.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Oare ai zgariat camera sau doar carcasa spate? din cate stiu eu carcasa spate are o sticla ce acopera senzorul de la camare. Am gasit pe google capac spate note 10 plus cu preturi intre 160-200 lei. Deci daca mai platesti pe cineva sa il schimbe probabil ajungi la 250 lei cu toata afacerea.

| danbnz a răspuns:

3 lei bicarbonat.
Freci capacul ala de plastic pana cand e ca nou.