| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Astazi nu stiu cum mi s-a spart geamul de la camera la un telefon Samsung s6 edge. Cat m-ar costa sa schimb geamul, dar mi s-a zgariat si camera de la cioburi. Ce mai pot face.

5 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

E in jur de 20 lei geamul pentru camera pe net si are lipici pe el doar scoti geamul spart cureti bine locul stergi lentila camerei cu un bat de ureche si il aplici pe cel nou

| sorin_6068 a răspuns:

Daca și camera e zgâriată la un service nu cred că te costa mai mult 100 lei

| Radu_Traian_1992 explică (pentru sorin_6068):

Ar fi foarte bine sa fie atat.

| ALEXROMANIA36 a răspuns:

De obicei reparatiile de genul (ecrane sparte sau cazul tau) costa mai mult decat telefonul in sine, asa ca eu in locul tau mias cumpara alt telefon de preferat mai nou sau identic. Faci ce vrei asta e parerea mea. Bafta!