| Shane a întrebat:

Cat costa sa imi schimb fata si spatele la un Iphone 5?

5 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

100+ lei, depinde de magazin.

| pecheakng a răspuns:

5 lei

| PatrickOscar a răspuns:

O carcasa originala cu tot cu rama metalica din mijloc e 250 lei
Pentru 5s e mult mai scump.

| stlucian a răspuns:

Eu am vrut sa fac asta cand mi-am crapat sticla la un i4 dar nu se merita. Trebuie sa schimbi fata telefonului 450 lei in service 300 lei fara manopera pe internet pentru ca fata telefonului vine cu tot cu display nu se poate fara cele doua sunt prea bine lipite intre ele si chiar daca display-ul tau e inca foarte bun nu il poti folosi daca vrei sa schimbi fata trebuie schimbat tot. Spatele este 150 lei. Concluzia vreo 600 lei dati aiurea.

Mai bine pui sticker-e:

http://www.shopmania.ro/......e-50959658

| andrei1237 a răspuns:

Cam 50-60 de lei.Asa am dat eu!