| modeph a întrebat:

Știe cineva cât m-ar costa sa imi schimb ecranul si spatele la el? am iPhone 4.

5 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

100-150 lei spatele, 350 - 400 lei fata

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. 650 de ron total.

| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Maxim 700 lei :d.

| modeph explică:

Si stie cineva un service in Cluj?

| valentino52 a răspuns (pentru modeph):

Nu sunt din cluj dar poti incerca din usa in usa sa aflii preturile lor sau poti da comanda pe internet de piese si vor fi mai ieftine, apoi te duci cu piesele la ei si iti mai iau 50 lei pentru montaj. Poti comanda si o alta culoare daca tot schimba fata spate dar tine minte, comanda si butonul Home aceeasi culoare este inca 30 lei!