| anonim_4396 a întrebat:

Cat va tine bateria la sgs4? Pe mine cam 5-6 ore jucandu-ma non-stop. dar se cam duce si cand e in stand-by. I mean. Seara cand dorm il las pe modul economisire. scot tot, inclusiv vibratiile si mi se duce bateria... daca ma culc cu 50% ma trezesc cu 35 sau mai putin. E normal? Tot vad pe forumuri ca tine 3 zile. La mine cred ca tine maxim 2, fara sa umblu la el.

1 răspuns:
| alexsiceva a răspuns:

Inchide tot (wifi gps si chestii din astea ) sau scrie pe youtube how to save your galaxy s4 battery